Правила сусідської взаємоповаги

 

1.Терміни

1.1. Власник-власник квартири(дома), або його представник, в тому числі будівельна,сервісна та інші компанії

1.2. Адміністрація- адміністрація містечка, в особі його керівника або  представника.керівника

1.3. Відкритим вогнищем вважається паління сміття, тощо  на землі або в місцях, де є небезпека займання та пожежі, що спричиняє велику задимленість та незручності для інших мешканців

 

2.Підтримання чистоти

 

2.1.Привіз сипучих матеріалів

Власник квартири(дома), далі Власник,може завозити на територію містечка сипучі матеріали( пісок,земля та таке інше) насипом у вантажівці та розміщати іх біля свого будинку. З метою запобігання засмічення території та каналізації місце під розвантаження повинно бути попередньо узгоджено з Адміністрацією та підготовлено для прийому вантажу.Пропуск через КПП без такого узгодження не відбувається. Стандартне облаштування такого місця складається із захистної плівки,яка загортається на кучу після здійснення насипу та покривається дошками.Після використання матеріалів іх рештки замітаються силами Власника.

2.2 Поводження з побутовим сміттям

Побутове сміття складається пакети   та вивозиться силами власників до сміттєвих баків біля КПП. Пакети повинні бути міцними та щільно зав’язаними для запобігання розсипу при перевантаженні на сміттєзбірник. Побутове сміття, яке неможливо запакувати в пакети , ставиться біля баків за умов незасмічення прилеглої території.

2.3 Поводження з будівельним сміттям

Будівельне сміття складається в будівельні пакети, які ,при необхідності,можуть зберігатись біля будинку власника. Будівельне сміття, яке неможливо запакувати в пакети , може зберігатись біля будинку власника за умов незасмічення прилеглої території. Біля будинку сміття повинно бути акуратно розташовано, не створювати пилу чи бруду,не заважати проїзду чи проходу.  Будівельне сміття не викидається в ліс чи в поле та повинно бути вивезено з містечка на протязі 2-4 тижнів в залежності від об’єму, як силами Власника так і на умовах солідарної оплати вивозу декільками Власниками за посередництва Адміністрації. .Після вивозу сміття  рештки бруду замітаються силами Власника.

2.4 Утилізація трави зі стрижених газонів,листя

Трава зі стрижених газонів, листя, сміття після замітання вулиць(без папірців та інших неекологічних домішок) може бути утілізовано шляхом складання (закопування) у лісі

2.5 Паління відкритих вогнищ

Паління відкритих вогнищ в містечку можливо тільки за узгодженням з Адміністрацією.

2.6 Годування безпритульних собак

Безпритульні собаки годуються за межами містечка.За умови годування поблизу містечка необхідно прибрати за собою посуд для годування.

2.7.Користування каналізацією

Каналізація витримує засмічення виключно туалетним папером..Необхідно уникати попадання в каналізацію ганчірок,рушників, предметів особистої жіночої гігієни тощо.

 

3.Підтримання тиші

 

3.1Режим тиші для мешканців

22:00 — 8:00 робочий день.

23:00 — 9:00 пятниця, субота, неділя, святкові дні.

3.2Режим тиші для будівельників

18:00 — 08:00 робочі дні.

Цілодобово – вихідні

 

4. Підтримання безпеки

 

4.1.Пропуск в містечко будівельників,представників сервісних служб, гостей,інших відвідувачів

В містечко повинні бесперешкодно пропускатись машини та особи, список яких є на КПП.Також можливе разове відвідування за дзвінком на охорону.Якщо відвідувача немає ні в списках, ні в повідомленнях на охорону ,то охоронець на КПП має зв’язатись з Власником по телефону для прийняття рішення по відвідувачу.

4.2. Рух автівок та вантажівок

      Рух в містечку обмежений 20 км/ год. Перед в.їздом в містечко встановлюється знак Житлова Зона. Голосові сигнали не подаються.

 

5. Своєчасна оплата послуг містечка

 

5.1 Надання платіжних квитанцій

Платіжні квітанції надаються до 10 числа кожного місяця включно.на КПП охорони Адміністрацією або уповноваженим від Власників..

5.2 Термін оплати

Послуги повинні бути оплачені по 15 число включно.В разі неплатежів по квартплаті та іншим комунальним платежам до неплатників застосовується така процедура. Після накопичення двохмісячної заборгованності власника квартири(будинка) запрошують на чергові збори для пояснень. Якщо власник накопичив трьохмісячну заборгованність та нез’явився на збори для пояснень або його пояснення не були прийняті, то квартиру(будинок) такого власника від’єднують від інфраструктури послуг до погашення заборгованості

 

6.Контроль за додержанням правил

 

6.1. Копії правил знаходяться на КПП  та на Форумі містечка.

6.2. Перед початком будівельних  робіт прораб( або інша людина , яка відповідає за будівельні роботи) повинна зустрітися  з керівником ЖЕКа для ознайомлення .

6.3. За додержанням режима тиші слідкує чергова зміна охорони та самі мешканці( за бажанням)

6.4. При порушенні термінів вивозу будівельного сміття та після попередження з боку керівника ЖЕКа , відповідальна особа повинна забезпечити вивіз сміття на протязі двох діб.

6.5. За загальним дотриманням  цих правил слідкує керівник ЖЕКа